Preisler Jan (Popovice u Berouna 1872 - 1918 Praha)
Figurální studie, monogramováno vlevo dole JP, značeno pozůstalostním razítkem, uhel/papír, 26 x 37 cm (Šm) Provenience: sbírka slovenského malíře Rudolfa Fily
22.09.2018 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |